MS MAKE UP ARTIST

Stylizacja rzęs

  • przedłużanie rzęs
  • zagęszczanie rzęs
  • rzęsy jedwabne
  • stylizacje rzęs - metoda 1:1
  • stylizacje rzęs - metoda objętościowa
  • stylizacje rzęs - metoda 2D-8D

Długie, gęste i nieziemsko zalotnie podkręcone rzęsy – to marzenie zdecydowanej większości kobiet. Każda bowiem chce wyglądać pięknie, dosłownie przyciągając tajemniczym i zmysłowym spojrzeniem. Nic więc dziwnego, że przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs należy obecnie do jednych z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Metod stylizacji rzęs jest sporo, jednak od jakiegoś czasu na polskim rynku zaczęto stosować innowacyjną technikę Nouveau Lashes, która pochodzi prosto ze Wschodniej Azji i bez wątpienia spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet.

Wykorzystywane w zabiegu rzęsy są wyprodukowane z niezwykle miękkich, naturalnie podkręconych, syntetycznych włókien, dzięki czemu po doklejeniu ich do naturalnych rzęs uzyskuje się w pełni naturalny efekt. W tej metodzie zastosowano również specjalny klej, który po zaschnięciu staje się niezwykle elastyczny, co pozwala na łatwe utrzymanie oraz pielęgnację doklejonych rzęs. W 100 % jest on produktem europejskim spełniającym wszelkie restrykcyjne normy, posiada certyfikat ISO oraz oceny bezpieczeństwa COSHH Report, to wszystko potwierdza, iż jest on całkowicie bezpieczny dla naturalnych rzęs. Aplikację rzęs dolnych można wykonać nawet na otwartym oku!

Rezultaty po wykonaniu zabiegu metodą 1:1 Nouveau Lashes są spektakularne – uzyskujemy gęste, dłuższe nawet o 50 % rzęsy, wyglądają jakby każda z osobna była pokryta maskarą, dzięki temu oko staje się o wiele bardziej wyraziste, po prostu przepiękne. Spojrzenie kobiety zyskuje tajemniczość i zmysłowość, a ona sama czuje się atrakcyjnie i wyjątkowo. Rzęsy Noveau Lashes charakteryzują się najdłuższą trwałością w porównaniu do pozostałych technik, efekt utrzymuje się przez około 8 tygodni, czyli dokładnie tyle, ile trwa naturalny cykl życia każdej rzęsy.

Nouveau Lashes w Polsce otrzymał nagrodę Piękna z Nefretete w kategorii znakomity produkt, a także jako uznanie za wprowadzenie na rynek rewolucyjnej metody przedłużania i zagęszczania rzęs.


Zapraszam
STYLIZACJA RZĘS
Magdalena Stanula | Wizażystka 

Cennik usług

LVL Lashes Lifting Rzęs 140 zł
Przedłużanie rzęs metodą 1:1 Nouveau Lashes 200 zł
Metoda Objętościowa 200 zł
Uzupełnianie rzęs od 120 zł do 170 zł
zabieg usunięcia rzęs 30 zł

Zabieg stylizacji rzęs wykonuje dojeżdżając do klientki na terenie Katowic oraz całego śląska. Ceny zawierają koszty dojazdu na terenie Katowic. Poza Katowicami koszty dojazdu do uzgodnienia z klientem.

Rzęsy Nouva Lashes to rzęsy jedwabne. Klejone na całej długości rzęsy naturalnej. Bardzo cienkie i delikatne dające bardzo naturalny efekt. Mogą być przedłużeniem rzęsy naturalnej nawet o 50%.
Zabieg trwa od 1h30 do 2,5h. Wykonuję dwie metody: 1:1 oraz najnowszą metodę objętościową czyli 2D-8D.
Uzupełnienie rzęs odbywa się mniej więcej od 3 tygodni po aplikacji.