MS MAKE UP ARTIST

Makijaż ślubny

Ślub jest wyjątkową okazją w życiu każdej kobiety. Każda z nas chce ten dzień zapamiętać na zawsze jako jeden z tych najpiękniejszych w życiu. Poszukiwania odpowiedniego stroju oraz biżuterii rozpoczynamy już z dużym wyprzedzeniem. Oczywiście, pragniemy też dopełnić całości odpowiednim makijażem, by wyglądać jak najbardziej atrakcyjnie dla naszego przyszłego męża.

Jeśli jesteś szczęśliwą mieszkanką Śląska, która właśnie planuje ten wyjątkowy dzień, zapraszam Cię do mnie na wykonanie Twojego makijażu ślubnego.

Zdaję sobie sprawę, jak ważny jest to dzień dla Ciebie i chcę dołożyć wszelkich starań, byś właśnie wtedy wyglądała najpiękniej. Ogrom emocji i wzruszeń, jaki będzie Ci wtedy towarzyszył, nie może jednocześnie popsuć Twojego wyglądu. Dlatego mój ślubny make-up jest nie tylko odpowiedni do okazji i Twojego typu urody, ale przede wszystkim bardzo trwały i nawet łzy Twojego szczęścia nie zniwelują efektów wykonanej przeze mnie pracy. Stosuję wyjątkowej jakości kosmetyki, dzięki którym będziesz mogła skupić się na zapamiętaniu tych wspaniałych momentów, a nie na poprawkach makijażu. Jednocześnie dokładam wszelkich starań, by Twój makijaż nie był zbyt ciężki, a twoja twarz przytłoczona zbyt dużą ilością kosmetyków. Mój ślubny makijaż jest odporny na wiele czynników, a jednocześnie jest lekki i świeży. W tym dniu to Twoja uroda gra pierwsze skrzypce, ja tylko staram się ją jak najlepiej podkreślić. Wykonywany makijaż jest także stosownie dobrany do twojego wyboru sukni, wiązanki kwiatów i całego zamysłu ślubu (elegancki, a może zupełnie zwariowany?).

Wykonany przeze mnie profesjonalny makijaż ślubny jest także tak dobrany, że bez trudu zmienisz swą ślubną kreację na weselną bez konieczności zmiany makijażu.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty ślubnego makijażu również wszystkie Panie, które być może ten dzień mają już za lub dopiero przed sobą. Oferuję najlepszy ślubny make- up na Śląsku także dla druhny czy świadkowej, a także Pan młodego. Jeśli wybierasz się na ślub czy wesele w charakterze gościa lub np. pracownika obsługi pamiętaj, że Twój makijaż również powinien być stosowny do tej okazji!


Zapraszam
Magdalena Stanula | Wizażystka

makijaż ślubny Katowice i Chorzów

Cena wykonania makijażu ślubnego: 120 zł

Makijaż ślubny wykonuje dojeżdżając do klientki na terenie całego śląska. Ceny zawierają koszty dojazdu na terenie Katowic. Poza Katowicami koszty dojazdu do uzgodnienia z klientem.