MS MAKE UP ARTIST

Makijaż sesyjny

Makijaż do sesji foto, teledysku, reklamy, eventu.

To, co zdecydowanie wyróżnia mnie na rynku firm świadczących usługi makijażowe to fakt, że posiadam w swojej ofercie profesjonalny makijaż sesyjny. Jest to forma specjalistycznego makijażu do sesji fotograficznych, teledysków, reklam i wszelkiego typu eventów. Czym różni się ten rodzaj makijażu od innych? Otóż make- up sesyjny jest zdecydowanie bardziej intensywny, widoczny i przede wszystkim bardziej trwały niż zwykły makijaż.

Praca przy silnych, studyjnych reflektorach, wiele godzin na planach zdjęciowych, presja nienagannego wyglądu- z tym wszystkim zmagają się osoby pracujące przy zdjęciowych sesjach czy w telewizji. Ich makijaż musi być perfekcyjny! Moja firma oferuje wszystkim Paniom ze Śląska pełny, profesjonalny makijaż sesyjny, który:

  • Jest trwały - wytrzyma nawet wiele godzin różnego rodzaju sesji, eventów, nagrań czy zdjęć;
  • Jest odporny - naszej pracy nie niwelują tak łatwo wszelkie czynniki zewnętrzne, np. częste dotykanie skóry, nadmierna mimika twarzy czy pocałunki;
  • Jest matowy - w świetle reflektorów twarz nie może się „świecić”. Oczywiście błysk jest czasem wskazany, ale tylko w formie np. połyskujących ust czy cieni do powiek.

Jestem profesjonalną makijażystką mającą duże doświadczenie w tego typu makijażach. Dobrze więc wiem, czym powinien się charakteryzować ten specyficzny rodzaj make-upu i jak należy prawidłowo go wykonywać. Zdaję sobie sprawę, że należy poświęcić mu więcej czasu, niż makijażowi codziennemu i używać kosmetyków o specjalnie wzmocnionej trwałości lub takich typowo przeznaczonych do wykonywania makijażu sesyjnego.

Jeśli pracujesz jako modelka, fotomodelka, hostessa czy prezenterka telewizyjna to dobrze wiesz, że makijaż sesyjny do makijaż inny niż ten codzienny i nie jest łatwo wykonać go samemu na tyle, żeby twarz na zdjęciu czy w oku kamery prezentowała się naprawdę korzystnie. Dlatego wszystkie Panie ze Śląska, pracujące w tego typu zawodach zapraszamy do skorzystania z mojej unikalnej oferty makijażu sesyjnego.


Zapraszam
Magdalena Stanula | Wizażystkamakijaż do sesji foto Gliwice

Cena wykonania makijażu sesyjnego: od 100 zł

Makijaż sesyjny ( do sesji foto, reklamy, teledysku, eventu) wykonuje dojeżdżając do umówionego miejsca na terenie całego województwa śląskiego. Ceny zawierają koszty dojazdu na terenie Katowic. Poza Katowicami koszty dojazdu do uzgodnienia z klientem.

*przy makijażu dla grupy istnieje możliwość negocjowania ceny