Makijaż naturalny, makijaż wyszczuplający

MS MAKE UP ARTIST Magdalena Stanula

MS MAKE UP ARTIST

MS MAKE UP ARTIST

Makijaż naturalny

Makijaż naturalny zyskuje dziś coraz większą liczbę zwolenniczek. Jest nie tylko supermodny, bardzo trendy i nieustannie lansowany przez światowej klasy modelki i aktorki. Jest też ultralekki, dobrze wpływa na naszą skórę, nie zatyka porów i pozwala cerze oddychać.

Jestem renomowaną i kompetentną firmą, świadczącą profesjonalne usługi makijażowe na Śląsku. Moje bogate doświadczenie, liczne kursy i szkolenia nauczyły mnie, że w wykonywaniu makijażu naturalnego olbrzymią rolę odgrywa skrupulatny dobór odpowiednich kosmetyków. Używam głównie kosmetyków mineralnych, z wyciągami roślinnymi, o właściwościach nawilżających i delikatnie matujących. Makijaż naturalny to lekki makijaż, który przepuszcza tlen i powietrze. Do jego wykonania używam jak najbardziej łagodnych, naturalnych podkładów i pudrów o delikatnej konsystencji, subtelnych różów i cieni kolorach pastelowych, naturalnych lub w odcieniach ziemi.

Makijaż naturalny to idealny make- up do pracy, do szkoły, na co dzień. Sprawdzi się zarówno podczas ważnych spotkań, jak uroczystość rodzinna czy konferencja w pracy, jak i w ramach luźniejszych okazji, np. na randkę czy imprezę. Ta forma makijażu jest polecana zarówno dla młodych dziewcząt i nastolatek (nauczyciele często nie tolerują zbyt wyzywającego makijażu np. na szkolnej dyskotece) jak i bardziej dojrzałych pań, zajmujących np. stanowiska wyższego szczebla.

Obecnie modnym rodzajem makijażu naturalnego jest tzw. make up- no make up. Jest to specyficzny makijaż, który choć jest bardzo pracochłonny, to jednocześnie praktycznie niewidoczny i niewyczuwalny. Wszystko za sprawą idealnie dobranych odcieni podkładu, korektora oraz pudru do odcienia skóry, rezygnacji z mocnego różu i bronzera na rzecz bardzo naturalnie wyglądającej, prawie „nagiej” twarzy. Taki makijaż noszą dziś największe modelki i gwiazdy światowego kina czy estrady, a wymaga on bardzo dużej wprawy i doświadczenia w jego wykonywaniu. Teraz również wszystkie Panie ze Śląska mają okazję wypróbować go na własnej skórze!


Zapraszam
Magdalena Stanula | WizażystkaCena wykonania makijażu naturalnego: 60 zł

Makijaż naturalny wykonuje dojeżdżając do klientki na terenie całego śląska. Ceny zawierają koszty dojazdu na terenie Katowic. Poza Katowicami koszty dojazdu do uzgodnienia z klientem.

*przy makijażu dla grupy istnieje możliwość negocjowania cen