Makijaż dzienny dla Pań i Panów

MS MAKE UP ARTIST Magdalena Stanula

MS MAKE UP ARTIST

MS MAKE UP ARTIST

Makijaż dzienny

Profesjonalnie wykonany makijaż dzienny powinien spełniać swą podstawową funkcję- pasować do każdej okazji i dla każdej kobiety. Powinien być przede wszystkim stonowany, elegancki, podkreślający urodę, a kryjący wszelkie niedoskonałości.

Jeśli poszukujesz doświadczonych makijażystek z zakresu wykonywania makijażu dziennego na Śląsku- dobrze trafiłaś. Nie tylko chętnie go dla Ciebie wykonamy, ale też podpowiemy, jak wykonywać go potem samodzielnie. Bo makijaż dzienny to ten wykonywany co rano- do szkoły, do pracy, albo i w dzień wolny, dla przyjemności i ładnego wyglądu. Czym powinien się charakteryzować make- up dzienny?

Przede wszystkim niezbyt dużą ilością kosmetyków. Wykonując go używamy do tego kilku produktów, za to bardzo dobrej jakości. Najważniejsze w makijażu dziennym jest ukrycie wszelkich niedoskonałości- cieni pod oczami, trądziku, pękniętych naczynek czy nierównomiernego kolorytu skóry. Dlatego wykonując makijaż dzienny stawiamy na wysokiej jakości podkłady i korektory dostosowane do różnego typu cery i wieku. Jednolita, gładka skóra pozbawiona niedoskonałości to marzenie każdej z nas, ale nie zawsze możemy to szybko osiągnąć. Dzięki naszemu makijażowi dziennemu zyskasz piękną cerę, którą dopiero delikatnie upiększymy. Dodamy subtelny róż, naturalny cień do powiek i lekki błyszczyk- i jesteś gotowa na podbój każdego dnia!

Makijaż dzienny to nie lada wyzwanie dla każdej z nas- musimy wykonać go czasem bardzo szybko, a przy tym dobrze. Warto więc zdecydować się na profesjonalnie wykonany make- up dzienny, chociażby aby zobaczyć, w czym dobrze wyglądamy na co dzień, jakie tonacje nam służą, czy powinniśmy używać fluidu, a kiedy tylko pudru, jak prawidłowo nałożyć korektor i nie przesadzić z bronzerem. Nasza śląska firma podczas wykonywania makijażu oferuje fachowe porady i wiele cennych wskazówek, by każda Pani mogła je zastosować samodzielnie już następnego dnia w domu. Warto podpatrzeć, jaki nasze makijażystki stosują triki, by wyglądać pięknie i naturalnie przez cały dzień.


Zapraszam
Magdalena Stanula | WizażystkaCena wykonania makijażu dziennego: 60 zł

Makijaż dzienny wykonuje dojeżdżając do klientki na terenie całego województwa śląskiego. Ceny zawierają koszty dojazdu na terenie Katowic. Poza Katowicami koszty dojazdu do uzgodnienia z klientem.

*przy makijażu dla grupy istnieje możliwość negocjowania ceny