Witam na moim blogu:)

Witam na moim blogu:)

Dziewczyny, swojego bloga pragnę zadedykować wszystkim tym kobietom, które szukają swojego sensu w życiu, którym brakuje odwagi lub czasu żeby coś w nim zmienić. Tym, które mają osiągnięty status zawodowy, ale nie są szczęśliwe w tym co robią bo nie robią tego co kochają.. Chcę wam udowodnić. że warto w życiu zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę..kartę, którą jest pasja. Ja tak właśnie zrobiłam..10 lat temu skończyłam studia ekonomiczne w Katowicach, zaraz po nich zaczęłam pracę, która nie dawała mi nawet odrobiny przyjemności. W między czasie wyszłam za mąż i urodziłam moją najcudowniejszą córeczkę Nataszkę i zawsze brakowało mi czasu żeby zrobić w swoim życiu coś tylko dla siebie dzięki czemu ja będę szczęśliwa bo będę się realizować zawodowo. A jeżeli ja jestem zadowolona wtedy obdarzam wszystkich dookoła radością i uśmiechem. Moją pasją był od najmłodszych lat świat malowania, projektowania ubrań, ale bałam się iść w kierunku pasji ponieważ słuchając najbliższych przy wyborze studiów pokierowałam się rozsądkiem. Dlatego teraz nadszedł moment w którym powiedziałam sobie teraz albo nigdy. Zdecydowałam o wyborze szkoły makijażu u Agi Brody. I to była najlepsza decyzja którą udało mi się podjąć. Tam czas się dla mnie zatrzymał. Problemy zaczęły tracić na znaczeniu. W tym czasie który tam spędziłam czułam się jak mała dziewczynka w sklepie z cukierkami:) I ten czas będę zawsze ciepło wspominać. Poznałam tam ludzi przepełnionych pasją do tego co wykonują. Sama Aga jest dla mnie mentorem, moim guru..zaszczepiła we mnie miłość do tego co robię, i nakręciła pozytywnym myśleniem. Dzięki niej odkryłam że życie może mieć całą paletę barw i że można robić to co naprawdę kochamy, a to daje mi motywacje, siłę i szczęście. Malowanie kobiet i udowadnianie im, że są piękne,  słuchanie ich, dodaje mi skrzydeł i powoduje, że choć często kładę się wieczorem wyczerpana to wbrew wszystkiemu czuję się o 10 lat młodziej. Czasami zastanawiam się czy to nie paradoks, bo może odzyskałam te 10 straconych lat? Teraz dzięki szkole Agi Brody zaczęłam prace od razu po skończonych praktykach w Sephorze. I nie ważne, że wracając do domu zajmuję się jeszcze milionem innych spraw, prowadząc firmę z mężem, zajmując się domem i wychowując naszą wspaniałą córcię, dzięki temu że robię to co kocham czuję się po prostu szczęśliwa.

 

Dlatego chcę zaprosić Was do śledzenia moich wpisów poświęconych pierwszym krokom w kierunku świata który kocham..świata makijażu widzianego moimi oczami:)

A na koniec mojego pierwszego wpisu chcę zaznaczyć, jak ważny jest doping najbliższych osób. Tak szczerze zabrakło by mi odwagi do zrobienia tego kroku w swoim życiu gdyby nie kopniaki i doping moich najbliższych koleżanek Agi J, Karoliny, Madzi oraz cudownej mamy, za co kochane dziękuje Wam bardzo:)

1 Komentarz

  1. Sonia · 15 marca 2015 Reply

    Jedynym sposobem , by dokonać czegoś wielkiego jest kochać to co się robi.
    Kochaj to co robisz Madziu a nigdy nie będziesz w pracy!!!! :)

Dodaj komentarz